Igorredzinski.pl

Strony WWW które generują zyskI

Założenia

Projektuję serwisy WWW, które przede wszystkim mają przynieść mojemu klientowi zysk. Posiadam spore zasoby wiedzy z dziedziny marketingu, i bardzo duże zaplecze wiedzy programistycznej.

Kontakt

Zaczynamy od spotkania. Rozmawiamy na temat projektu i oczekiwań klienta. Analizujemy rynek, branżę i konkurencję, tworzymy persony. Ustalamy jakie są USP(Unique Selling Points) firmy, aby wszystkie te dane później wykorzystać.

Umowa
Następnym krokiem jest podpisanie umowy, umowy cywilno-prawnej - umowy o dzieło. Czytaj więcej: Informacje prawne
Projekt i wykonanie

W ciągu 5 dni roboczych, wysyłam zaszyfrowany projekt, chroniony hasłem. Stanowi on punkt odniesienia do ewentualnych zmian.

Uwagi i akceptacja

To końcowy etap projektu, w którym pokazuję klientowi projekt do akceptacji, lub ewentualnych poprawek. Nie znaczy to jednak, że w tym miejscu nasza współpraca się kończy - nad stroną będę sprawował pieczę, i kiedy wystąpi potrzeba zaimplementowania drobnych zmian, zostaną wprowadzone bez dodatkowych opłat.

Strony tworzone dla wszystich urządzeń

Wszystkie strony które projektuje, są responsywne – ułożenie elementów na stronie dostosowuje się do rozmiaru okna, w którym wyświetla się dana strona, Tak jak pokazuje to ilustracja. Telefon ma własny układ elementów, a komputer własny, przy zachowaniu tej samej treści na wszystkich urządzeniach.

Bezpłatna konsultacja

Jeśli potrzebujesz strony internetowej która będzie skutecznym narzędziem do rozwoju Twojego biznesu w internecie, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i uzyskaj wycenę już w 12 godzin!